Yarı Portal Vinç Sistemleri

Wimac Vinç Sistemleri olarak yarı portal vinç sistemlerimiz ile tonajlı yüklerin kolaylıkla ve güvenli bir şekilde taşınması ve kaldırılmasında sizlere yardımcı olmaktayız. Wimac Vinç Sistemleri olarak yarı portal vinçlerin imalatını, satışını, montajını ve yedek parçaları gibi tüm hizmetlerini bünyemizde barındırmaktayız. Yarı portal vinçlerimizi duvar üzerine monte edilen ray sistemine bağlanamasını, ayakların sağa ve sola hizalamalarını, kaldırma kapasitelerini ve köprü altı yüksekliği baz alarak üretmekteyiz.

Yarı portal vinçlerimiz genellikle kapalı alanlarda kullanılmaktadır. Ayrıca isteğe bağlı olarak açık alanlarda da kullanımı kolaylıkla sağlanmaktadır. Yarı portal vinçlerimiz alanın dar olduğu ve kaldırma kapasitesinin yüksek olması gerektiği birçok imalathane ve fabrikada kullanılmakta ve diğer portal vinçlere göre daha ekonomik olmaktadır.

İmalatını yaptığımız tüm yarı portal vinçlerimizde FEM, DIN ve ISO normlarına uygun tasarımlar kullanılmaktadır. Ayrıca sahip olduğumuz CE ve ISO belgelerimiz ile tüm ürünlerimizde aynı kalite ve standardı kullanmaktayız.

Yarı portal vinçlerimiz uzakta kumanda sistemleri, kabinden kontrol sistemleri ve kiriş üzerindeki butonlardan kontrol edilebilmektedir. Ayrıca yarı portal vinçlerimiz de kanca hareketleri, yaklaşma mesafeleri, yük salınımları ve bakım maliyetleri minumum seviyededir.

İmalatını yaptığımız tüm yarı portal vinçlerimiz kullanım alanına göre dizayn edilmekte ve kullanım alanlarına göre manuel olarak kilitlenen park fren sistemleri, izleme sistemleri ve rüzgar sensörleri, ışık ve siren uyarı sistemleri gibi opsiyonlar kullanılabilmektedir.

Yarı portal vinçlerimiz de çalışma şartları baz alınarak özel astar ve boya uygulamaları yapmakta ve korozyona karşı Dünya standartlarında önlemler almaktayız. Tüm vinçlerimiz de vinç bakım platformlarını uygulamakta böylece bakım ve montaj kolaylığı sağlamaktayız.