Vinç Ekipmanları İmalatı

Wimac Vinç Sistemleri olarak vinç ekipmanları ile yüklerin kolaylıkla ve güvenli bir şekilde taşınması ve kaldırılmasında sizlere kolaylık sağlamaktayız. Kolaylıkla kullanılan vinç ekipmanlarımız ile en zorlu şartlarda bile yüksek performans alabilirsiniz.

Özellikle c vinç kancaları, vinç motorları, vinç başlıkları ve vinç kancaları gibi vinç ekipmanlarının imalatını yapmaktayız. Vinç panolarımız ile vinçlerin enerjilerini ve kullanımlarını kolaylaştırabilir, c kanca vinç başlıklarımız ile bobin imalatı yapan işletmelerde tonajlı bobinlerin kolaylıkla kaldırılmasını sağlayabilir, vinç motorlarımız ile mevcut olan vinçlerinizin daha iyi ve düzenli çalışmasını sağlayabilir, vinç başlıklarımız ve vinç kancalarımız ile gerekli olan taşıma güvenliğini alarak kolay malzeme taşımasını sağlayabilirsiniz.

İmalatını yaptığımız tüm vinç ekipmanlarımız FEM, DIN ve ISO normlarına uygun tasarımlar kullanılmaktadır. Ayrıca sahip olduğumuz CE ve ISO belgelerimiz ile tüm ürünlerimizde aynı kalite ve standardı kullanmaktayız.

İmalatını yaptığımız tüm vinç ekipmanlarımız kullanım alanına göre dizayn edilmektedir. Vinç ekipmanlarımız da çalışma şartları baz alınarak özel astar ve boya uygulamaları yapmakta ve korozyona karşı Dünya standartlarında önlemler almaktayız.