Tek Kiriş Portal Vinç Sistemleri

Wimac Vinç Sistemleri olarak tek kiriş portal vinç sistemlerimiz ile tonajlı yüklerin kolaylıkla ve güvenli bir şekilde taşınması ve kaldırılmasında sizlere yardımcı olmaktayız. Wimac Vinç Sistemleri olarak tek kiriş portal vinçlerin imalatını, satışını, montajını ve yedek parçaları gibi tüm hizmetlerini bünyemizde barındırmaktayız. Tek kiriş portal vinçlerimiz de isteğe bağlı olarak 2 – 3 ve daha fazla vinci tek kiriş üzerinde kullanmanızı sağlayabilmekteyiz.

Tek kiriş portal vinçlerimiz genellikle açık alanlarda kullanılmaktadır. Ayrıca isteğe bağlı olarak kapalı alanlarda da kullanımı kolaylıkla sağlanmaktadır. Özellikle demir çelik imalatı ve stoklanmasında, tersanelerde, limanlarda, orman ürünlerinin imalatı ve stoklanmasında, mermer ocakları başta olmak üzere bir çok imalat, stok ve taşıma alanında kullanılmaktadır.

İmalatını yaptığımız tüm tek kiriş portal vinçlerimiz de FEM, DIN ve ISO normlarına uygun tasarımlar kullanılmaktadır. Ayrıca sahip olduğumuz CE ve ISO belgelerimiz ile tüm ürünlerimizde aynı kalite ve standardı kullanmaktayız.

Tek kiriş portal vinçlerimiz uzakta kumanda sistemleri, kabinden kontrol sistemleri ve kiriş üzerindeki butonlardan kontrol edilebilmektedir. Ayrıca tek kiriş portal vinçlerimiz de kanca hareketleri, yaklaşma mesafeleri, yük salınımları ve bakım maliyetleri minumum seviyededir.

İmalatını yaptığımız tüm tek kiriş portal vinçlerimiz kullanım alanına göre dizayn edilmekte ve kullanım alanlarına göre manuel olarak kilitlenen park fren sistemleri, izleme sistemleri ve rüzgar sensörleri, ışık ve siren uyarı sistemleri gibi opsiyonlar kullanılabilmektedir.

Tek kiriş portal vinçlerimiz de çalışma şartları baz alınarak özel astar ve boya uygulamaları yapmakta ve korozyona karşı Dünya standartlarında önlemler almaktayız. Tüm vinçlerimiz de vinç bakım platformlarını uygulamakta böylece bakım ve montaj kolaylığı sağlamaktayız.