Tek Kiriş Monoray Vinç Sistemleri

Wimac Vinç Sistemleri olarak tek kiriş monoray vinç sistemlerimiz ile yüklerin kolaylıkla ve güvenli bir şekilde taşınması ve kaldırılmasında sizlere yardımcı olmaktayız. Wimac Vinç Sistemleri olarak 20 metreye kadar profiller kullandığımız gibi daha uzun mesafeli profiller üzerinde de yürümesini sağlamaktayız. Kolaylıkla kullanılan tek kiriş monoray vinçlerimiz ile en zorlu şartlarda bile yüksek performans alabilirsiniz. En güvenli vinçlerden olması, yüksek kaldırma kapasiteleri ve tüm durumlarda çalışma özellikleri sayesinde birçok ülkede kullanılmaktadır.

İmalatını yaptığımız tüm tek kiriş monoray vinçlerimizde FEM, DIN ve ISO normlarına uygun tasarımlar kullanılmaktadır. Ayrıca sahip olduğumuz CE ve ISO belgelerimiz ile tüm ürünlerimizde aynı kalite ve standardı kullanmaktayız.

Tek kiriş monoray vinçlerimiz uzakta kumanda sistemleri ile kontrol edilebilmektedir. Tek kiriş monoray vinçlerimiz de kullandığımız, vinçlerimize özel olarak ürettiğimiz motor ve redüktör elemanları sayesinde yumuşak kalkış ve duruş sağlanmaktadır.

İmalatını yaptığımız tüm tek kiriş monoray vinçlerimiz kullanım alanına göre dizayn edilmektedir. Tek kiriş monoray vinçlerimizde çalışma şartları baz alınarak özel astar ve boya uygulamaları yapmakta ve korozyona karşı Dünya standartlarında önlemler almaktayız.