Sütunlu Pergel Vinç Sistemleri

Wimac Vinç Sistemleri olarak sütunlu pergel vinç sistemlerimiz ile yüklerin kolaylıkla ve güvenli bir şekilde taşınması ve kaldırılmasında sizlere yardımcı olmaktayız. Kolaylıkla kullanılan sütunlu pergel vinçlerimiz ile en zorlu şartlarda bile yüksek performans alabilirsiniz. 1 ton kapasiteden 10 ton kapasiteye kadar sütunlu pergel vinçler imal etmekte ve 2 metre ile 7 metre arası kol boyunda olabilmektedir. İsteğe özel olarak daha yüksek kaldırma kapasiteli ve daha uzun kol boyunda üretim yapabilmekteyiz.

İmalatını yaptığımız tüm sütunlu pergel vinçlerimiz de FEM, DIN ve ISO normlarına uygun tasarımlar kullanılmaktadır. Ayrıca sahip olduğumuz CE ve ISO belgelerimiz ile tüm ürünlerimizde aynı kalite ve standardı kullanmaktayız. sütunlu pergel vinçlerimiz uzaktan kumanda sistemleri ile kontrol edilebilmektedir. Sütunlu pergel vinçlerimiz de kullandığımız, vinçlerimize özel olarak ürettiğimiz motor ve redüktör elemanları sayesinde yumuşak kalkış ve duruş sağlanmaktadır.

İmalatını yaptığımız tüm sütunlu pergel vinçlerimiz kullanım alanına göre dizayn edilmektedir. Sütunlu pergel vinçlerimiz de çalışma şartları baz alınarak özel astar ve boya uygulamaları yapmakta ve korozyona karşı Dünya standartlarında önlemler almaktayız.