Pergel Vinç Sistemleri

Wimac Vinç Sistemleri olarak pergel vinç sistemlerimiz ile yüklerin kolaylıkla ve güvenli bir şekilde taşınması ve kaldırılmasında sizlere yardımcı olmaktayız. Kolaylıkla kullanılan pergel vinçlerimiz ile en zorlu şartlarda bile yüksek performans alabilirsiniz. İsteğe özel olarak yüksek kaldırma kapasiteli üretim yapabilmekteyiz.

İmalatını yaptığımız tüm pergel vinçlerimizde FEM, DIN ve ISO normlarına uygun tasarımlar kullanılmaktadır. Ayrıca sahip olduğumuz CE ve ISO belgelerimiz ile tüm ürünlerimizde aynı kalite ve standardı kullanmaktayız.

Pergel vinçlerimiz uzaktan kumanda sistemleri ile kontrol edilebilmektedir. Sütunlu pergel vinçlerimiz de kullandığımız, vinçlerimize özel olarak ürettiğimiz motor ve redüktör elemanları sayesinde yumuşak kalkış ve duruş sağlanmaktadır.

İmalatını yaptığımız tüm pergel vinçlerimiz kullanım alanına göre dizayn edilmektedir. Pergel vinçlerimiz de çalışma şartları baz alınarak özel astar ve boya uygulamaları yapmakta ve korozyona karşı Dünya standartlarında önlemler almaktayız.