Monoray Vinç Sistemleri İmalatı

Wimac Vinç Sistemleri olarak monoray vinç sistemlerimiz ile yüklerin kolaylıkla ve güvenli bir şekilde taşınması ve kaldırılmasında sizlere yardımcı olmaktayız. Wimac Vinç Sistemleri olarak çalışma alanına göre kolayca montajı yapılan ve kolaylıkla kullanılan monoray vinçlerimiz ile en zorlu şartlarda bile yüksek performans alabilirsiniz. En güvenli vinçlerden olması, yüksek kaldırma kapasiteleri ve tüm durumlarda çalışma özellikleri sayesinde birçok ülkede kullanılmaktadır.

İmalatını yaptığımız tüm monoray vinçlerimiz de FEM, DIN ve ISO normlarına uygun tasarımlar kullanılmaktadır. Ayrıca sahip olduğumuz CE ve ISO belgelerimiz ile tüm ürünlerimizde aynı kalite ve standardı kullanmaktayız.

Monoray vinçlerimiz uzakta kumanda sistemleri ile kontrol edilebilmektedir. Monoray vinçlerimiz de kullandığımız, vinçlerimize özel olarak ürettiğimiz motor ve redüktör elemanları sayesinde  yumuşak kalkış ve duruş sağlanmaktadır.

İmalatını yaptığımız tüm monoray vinçlerimiz kullanım alanına göre dizayn edilmektedir. Monoray vinçlerimiz de çalışma şartları baz alınarak özel astar ve boya uygulamaları yapmakta ve korozyona karşı Dünya standartlarında önlemler almaktayız.