Mermer Vinç Sistemleri

Wimac Vinç Sistemleri olarak mermer vinç sistemlerimiz ile yüklerin kolaylıkla ve güvenli bir şekilde taşınması ve kaldırılmasında sizlere yardımcı olmaktayız. Kolaylıkla kullanılan mermer vinçlerimiz ile en zorlu şartlarda bile yüksek performans alabilirsiniz. Mermer vinçlerimiz sayesinde mermer ürünlerinin imalatında ve mermer imalathanelerinde sıklıkla tercih edilmektedir. Pano ve kablolamaları işletmelere özel olarak düzenlenmekte ve korunmaktadır. 200 tona kadar standart kapasitede imalat yaptığımız gibi isteğe bağlı olarak daha yüksek kapasitelerde de imal etmekteyiz.

İmalatını yaptığımız tüm mermer vinçlerimizde FEM, DIN ve ISO normlarına uygun tasarımlar kullanılmaktadır. Ayrıca sahip olduğumuz CE ve ISO belgelerimiz ile tüm ürünlerimizde aynı kalite ve standardı kullanmaktayız.

Mermer vinçlerimiz uzaktan kumanda sistemleri ile kontrol edilebilmektedir. Mermer vinçlerimiz de kullandığımız, vinçlerimize özel olarak ürettiğimiz motor ve redüktör elemanları sayesinde yumuşak kalkış ve duruş sağlanmaktadır.

İmalatını yaptığımız tüm mermer vinçlerimiz kullanım alanına göre dizayn edilmektedir. mermer vinçlerimiz de çalışma şartları baz alınarak özel astar ve boya uygulamaları yapmakta ve korozyona karşı Dünya standartlarında önlemler almaktayız.