Küt Portal Vinç Sistemleri

Wimac Vinç Sistemleri olarak küt portal vinç sistemlerimiz ile ağırlığı yüksek olan tonajlı yüklerin kolaylıkla ve güvenli bir şekilde taşınması ve kaldırılmasında sizlere yardımcı olmaktayız. Wimac Vinç Sistemleri olarak 3 ton kapasiteden 200 ton kaldırma kapasitesine kadar küt portal vinç imalatı yapmaktayız.

Küt portal vinçlerimiz genellikle açık alanlarda kullanılmaktadır. Ayrıca isteğe bağlı olarak kapalı alanlarda da kullanımı kolaylıkla sağlanmaktadır. Özellikle alanı dar olar fabrika ve imalathaneler başta olmak üzere birçok alanda kullanılabilmektedir..

İmalatını yaptığımız tüm küt portal vinçlerimizde FEM, DIN ve ISO normlarına uygun tasarımlar kullanılmaktadır. Ayrıc sahip olduğumuz CE ve ISO belgelerimiz ile tüm ürünlerimizde aynı kalite ve standardı kullanmaktayız.

Küt portal vinçlerimiz uzaktan kumanda sistemleri, kabinden kontrol sistemleri ve kiriş üzerindeki butonlardan kontrol edilebilmektedir. Ayrıca küt portal vinçlerimiz de kullandığımız, vinçlere özel olarak ürettiğimiz motor ve redüktör elemanları sayesinde yumuşak kalkış ve duruş sağlanmaktadır.

İmalatını yaptığımız tüm küt portal vinçlerimiz kullanım alanına göre dizayn edilmekte ve kullanım alanlarına göre manuel olarak kilitlenen park fren sistemleri, izleme sistemleri ve rüzgar sensörleri, ışık ve siren uyarı sistemleri gibi opsiyonlar kullanılabilmektedir.

Küt portal vinçlerimiz de çalışma şartları baz alınarak özel astar ve boya uygulamaları yapmakta ve korozyona karşı Dünya standartlarında önlemler almaktayız. Tüm vinçlerimiz de vinç bakım platformlarını uygulamakta böylece bakım ve montaj kolaylığı sağlamaktayız.