Konteyner Yükleme Aparatı

Wimac Vinç Sistemleri olarak konteyner yükleme aparatlarımız ile konteynerlerin içlerindeki malzemelerin kolaylıkla ve güvenli bir şekilde taşınması ve kaldırılmasında sizlere yardımcı olmaktayız. Kolaylıkla kullanılan konteyner yükleme aparatlarımız ile en zorlu şartlarda bile yüksek performans alabilirsiniz. Konteyner yükleme aparatlarımız sayesinde mermer, bobin, saç, rulo ve cam gibi yüklerin konteynerlardan indirilmesinde ve yüklenmesini kolaylıkla yapabilirsiniz.

İmalatını yaptığımız tüm konteyner yükleme aparatlarımız FEM, DIN ve ISO normlarına uygun tasarımlar kullanılmaktadır. Ayrıca sahip olduğumuz CE ve ISO belgelerimiz ile tüm ürünlerimizde aynı kalite ve standardı kullanmaktayız.

Konteyner yükleme aparatlarımız uzaktan kumanda sistemleri ile kontrol edilebilmektedir. İmalatını yaptığımız tüm konteyner yükleme aparatlarımız kullanım alanına göre dizayn edilmektedir. Konteyner yükleme aparatlarımız da çalışma şartları baz alınarak özel astar ve boya uygulamaları yapmakta ve korozyona karşı Dünya standartlarında önlemler almaktayız.