Kedi Vinç Sistemleri

Wimac Vinç Sistemleri olarak kedi vinç sistemlerimiz ile yüklerin kolaylıkla ve güvenli bir şekilde taşınması ve kaldırılmasında sizlere yardımcı olmaktayız. Kolaylıkla kullanılan kedi vinçlerimiz ile en zorlu şartlarda bile yüksek performans alabilirsiniz. En güvenli vinçlerden olması, yüksek kaldırma kapasiteleri ve tüm durumlarda çalışma özellikleri sayesinde birçok ülkede kullanılmaktadır.

İmalatını yaptığımız tüm kedi vinçlerimizde FEM, DIN ve ISO normlarına uygun tasarımlar kullanılmaktadır. Ayrıca sahip olduğumuz CE ve ISO belgelerimiz ile tüm ürünlerimizde aynı kalite ve standardı kullanmaktayız.

Kedi vinçlerimiz uzakta kumanda sistemleri ile kontrol edilebilmektedir. Kedi vinçlerimiz de kullandığımız, vinçlerimize özel olarak ürettiğimiz motor ve redüktör elemanları sayesinde yumuşak kalkış ve duruş sağlanmaktadır.

İmalatını yaptığımız tüm kedi vinçlerimiz kullanım alanına göre dizayn edilmektedir. Kedi vinçlerimiz de çalışma şartları baz alınarak özel astar ve boya uygulamaları yapmakta ve korozyona karşı Dünya standartlarında önlemler almaktayız.