Hakkımızda

Tarihimiz

Uzun yılların verdiği tecrübe ile en kaliteli vinç sistemleri imal eden firma olarak ün kazandık. Yurtdışında yaptığımız işler ile beraber faaliyetlerimizi tüm Dünya’da devam ettirmekteyiz. Ayrıca imalatını yaptığımız tüm vinç sistemlerini TSE ve CE belgelerimiz ile bu standartlara uygun olarak yapmaktayız.

Modern Teknolojiler

Müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak için sektörümüzle ilgili tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyoruz. En son teknolojileri vinç sistemlerimize başarı ile uyguluyoruz. Her geçen gün kalitemizi artırıyor ve vinçlerimizin tasarımlarını yeniliyor sizlere en iyi vinç sistemlerini imal ediyor ve montajını yapıyoruz.

Profesyonel Ekip

Alanında deneyimli tecrübeli ve uzman ekibimiz sayesinde standart vinç imalatının yanı sıra isteğe özel vinçler tasarlamakta ve imal etmekteyiz. Müşteri memnuniyetimizi daimi kılmakta, sizlere en kaliteli çözümleri sunmaktayız. Ekibimizle uzun yıllar çalışmakta, sürekli ekibimizi büyütmekte ve geliştirmekteyiz.

Yenilikçi Çözümler

Wimac olarak alanında en kalifiye personel ve deneyimli profesyonel kadro ile çalışmaktayız. Sürekli yenilikçi çözümler uygulamakta ve en iyi hizmeti garanti etmekteyiz.

Kaliteli Vinç Sistemleri

Başarılı planlama kaliteyi getirir sloganı ile çıktığımız bu yolda yurtiçi ve yurtdışında istenilen her ülkede kaliteli vinç sistemlerimizle adımızdan söz ettirmekteyiz.

Etkileyici Tasarımlar

Vinç sistemlerimizin imalatında sürekli yeni tasarımlar uygulamakta, vinçlerin kaldırma standartları dışına çıkmadan tasarımlarını firmanıza özel olarak yapmaktayız.

Vinç Sektöründe Kalite, Güven, Hız ve En İyi Çözümler...

Alanında uzman, deneyimli ve profesyonel ekibimiz sayesinde vinç imalatı hizmetleri ile beraber firmanıza özel vinç imalatı da yapmakta ve memnuniyetinizi en iyi hale getirmekteyiz. Ayrıca satış sonrası hizmetlerimizle de sizlere memnuniyet sağlamakta kurulum ve montaj işlemlerini kendi ekibimiz ile sağlamaktayız. 7 gün 24 saat ulaşılabilirliğimiz sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız.

Wimac Vinç Sistemleri
Bize hemen ulaşarak gerekli tüm vinç sistemlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.