Ex-Proof Vinç Sistemleri

Wimac Vinç Sistemleri olarak ex-proof vinç sistemlerimiz ile yüklerin kolaylıkla ve güvenli bir şekilde taşınması ve kaldırılmasında sizlere yardımcı olmaktayız. Kolaylıkla kullanılan ex-proof vinçlerimiz ile en zorlu şartlarda bile yüksek performans alabilirsiniz. Ex-proof vinçlerimiz sayesinde özel imalathanelerde yanma ve patlamalara karşı risk taşıyan işletmelerde kullanılmaktadır. Pano ve kablolamaları işletmelere özel olarak düzenlenmekte ve korunmaktadır.

İmalatını yaptığımız tüm ex-proof vinçlerimizde FEM, DIN ve ISO normlarına uygun tasarımlar kullanılmaktadır. Ayrıca sahip olduğumuz CE ve ISO belgelerimiz ile tüm ürünlerimizde aynı kalite ve standardı kullanmaktayız.

Ex-proof vinçlerimiz uzaktan kumanda sistemleri ile kontrol edilebilmektedir. Ex-proof vinçlerimiz de kullandığımız, vinçlerimize özel olarak ürettiğimiz motor ve redüktör elemanları sayesinde yumuşak kalkış ve duruş sağlanmaktadır.

İmalatını yaptığımız tüm ex-proof vinçlerimiz kullanım alanına göre dizayn edilmektedir.
Ex-proof vinçlerimiz de çalışma şartları baz alınarak özel astar ve boya uygulamaları yapmakta ve korozyona karşı Dünya standartlarında önlemler almaktayız.