Döner Arabalı Vinç Sistemleri İmalatı

Wimac Vinç Sistemleri olarak döner arabalı vinç sistemlerimiz ile yüklerin kolaylıkla ve güvenli bir şekilde taşınması ve kaldırılmasında sizlere yardımcı olmaktayız. Wimac Vinç Sistemleri olarak çalışma alanına göre kolayca montajı yapılan ve kolaylıkla kullanılan döner arabalı vinçlerimiz ile en zorlu şartlarda bile yüksek performans alabilirsiniz

İmalatını yaptığımız tüm döner arabalı vinçlerimizde FEM, DIN ve ISO normlarına uygun tasarımlar kullanılmaktadır. Ayrıca sahip olduğumuz CE ve ISO belgelerimiz ile tüm ürünlerimizde aynı kalite ve standardı kullanmaktayız.

Döner arabalı vinçlerimiz uzakta kumanda sistemleri ile kontrol edilebilmektedir. U ve S biçimli profillerde kolaylıkla yürüyebilmekte ve yük taşıma işlemini yapmaktadır. Monoray vinçlerin ve gezer köprülü vinçlerin kurulamadığı alanlarda kullanılmakta ve en iyi performansı vermektedir. Ayrıca döner arabalı vinçlerimiz de kullandığımız, vinçlerimize özel olarak ürettiğimiz motor ve redüktör elemanları sayesinde yumuşak kalkış ve duruş sağlanmaktadır.

İmalatını yaptığımız tüm döner arabalı vinçlerimiz kullanım alanına göre dizayn edilmektedir. döner arabalı vinçlerimizde çalışma şartları baz alınarak özel astar ve boya uygulamaları yapmakta ve korozyona karşı Dünya standartlarında önlemler almaktayız.