Çift Kiriş Portal Vinç Sistemleri

Wimac Vinç Sistemleri olarak çift kiriş portal vinç sistemlerimiz ile ağırlığı bir insanın kaldırabileceğinden kat ve kat daha yüksek olan tonajlı yüklerin kolaylıkla ve güvenli bir şekilde taşınması ve kaldırılmasında sizlere yardımcı olmaktayız. Wimac Vinç Sistemleri olarak 200 ton kaldırma kapasitesine kadar çift kiriş portal vinç imalatı yapmaktayız.

Çift kiriş portal vinçlerimiz genellikle açık alanlarda kullanılmaktadır. Ayrıca isteğe bağlı olarak kapalı alanlarda da kullanımı kolaylıkla sağlanmaktadır. Özellikle demir çelik imalatı ve stoklanmasında, tersanelerde, limanlarda, orman ürünlerinin imalatı ve stoklanmasında, mermer firmaları başta olmak üzere bir çok imalat, stok ve taşıma alanında kullanılmaktadır.

İmalatını yaptığımız tüm çift kiriş portal vinçlerimizde FEM, DIN ve ISO normlarına uygun tasarımlar kullanılmaktadır. Ayrıc sahip olduğumuz CE ve ISO belgelerimiz ile tüm ürünlerimizde aynı kalite ve standardı kullanmaktayız.

Çift kiriş portal vinçlerimiz uzakta kumanda sistemleri, kabinden kontrol sistemleri ve kiriş üzerindeki butonlardan kontrol edilebilmektedir. Ayrıca çift kiriş portal vinçlerimiz de kullandığımız, vinçlere özel olarak ürettiğimiz motor ve redüktör elemanları sayesinde yumuşak kalkış ve duruş sağlanmaktadır.

İmalatını yaptığımız tüm çift kiriş portal vinçlerimiz kullanım alanına göre dizayn edilmekte ve kullanım alanlarına göre manuel olarak kilitlenen park fren sistemleri, izleme sistemleri ve rüzgar sensörleri, ışık ve siren uyarı sistemleri gibi opsiyonlar kullanılabilmektedir.

Çift kiriş portal vinçlerimizde çalışma şartları baz alınarak özel astar ve boya uygulamaları yapmakta ve korozyona karşı Dünya standartlarında önlemler almaktayız. Tüm vinçlerimiz de vinç bakım platformlarını uygulamakta böylece bakım ve montaj kolaylığı sağlamaktayız.