Çift Kiriş Gezer Köprülü Vinç Sistemleri

Wimac Vinç Sistemleri olarak çift kiriş gezer köprülü vinç sistemlerimiz ile yüksek tonajlı yüklerin kolaylıkla ve güvenli bir şekilde taşınması ve kaldırılmasında sizlere yardımcı olmaktayız. Wimac Vinç Sistemleri olarak kaldırma grubu kirişler üzerinde bulunan ve iki kiriş arasına kurulan çift kiriş gezer köprülü vinçlerimiz ile en zorlu şartlarda bile yüksek performans alabilirsiniz.

Çift kiriş gezer köprülü vinçlerimiz genellikle kapalı alanlarda kullanılmaktadır. Ayrıca isteğe bağlı olarak açık alanlarda da kullanımı sağlanabilmektedir. Özellikle farbrikalarda ve imalathaneler gibi alanlarda tercih edilmekte ve portal vinçlere oranla daha yüksek noktaya yüklerin kaldırılması sağlanmaktadır. Ayrıca isteğe özel olarak kirişler üzerine birden fazla kaldırma elemanları eklenebildiği gibi aynı ray üzerinde birden çok gezer köprülü vinçte kullanılabilmektedir.

İmalatını yaptığımız tüm çift kiriş gezer köprülü vinçlerimiz de FEM, DIN ve ISO normlarına uygun tasarımlar kullanılmaktadır. Ayrıca sahip olduğumuz CE ve ISO belgelerimiz ile tüm ürünlerimizde aynı kalite ve standardı kullanmaktayız.

Çift kiriş gezer köprülü vinçlerimiz uzakta kumanda sistemleri ve kabinden kontrol sistemleri ile kontrol edilebilmektedir. Ayrıca çift kiriş gezer köprülü vinçlerimiz de kullandığımız, vinçlere özel olarak ürettiğimiz motor ve redüktör elemanları sayesinde yumuşak kalkış ve duruş sağlanmaktadır.

İmalatını yaptığımız tüm çift kiriş gezer köprülü vinçlerimiz kullanım alanına göre dizayn edilmekte ve kullanım alanlarına göre izleme sistemleri, ışık ve siren uyarı sistemleri gibi opsiyonlar kullanılabilmektedir.

Çift kiriş gezer köprülü vinçlerimiz de çalışma şartları baz alınarak özel astar ve boya uygulamaları yapmakta ve korozyona karşı Dünya standartlarında önlemler almaktayız. Tüm vinçlerimiz de vinç bakım platformlarını uygulamakta böylece bakım ve montaj kolaylığı sağlamaktayız.