Çift Kiriş Ex-Proof Vinç Sistemleri

Wimac Vinç Sistemleri olarak çift kiriş ex-proof vinç sistemlerimiz ile yüklerin kolaylıkla ve güvenli bir şekilde taşınması ve kaldırılmasında sizlere yardımcı olmaktayız. Kolaylıkla kullanılan çift kiriş ex-proof vinçlerimiz ile en zorlu şartlarda bile yüksek performans alabilirsiniz. çift kiriş ex-proof vinçlerimiz sayesinde özel imalathanelerde yanma ve patlamalara karşı risk taşıyan işletmelerde kullanılmaktadır. Pano ve kablolamaları işletmelere özel olarak düzenlenmekte ve korunmaktadır.

İmalatını yaptığımız tüm çift kiriş ex-proof vinçlerimiz de FEM, DIN ve ISO normlarına uygun tasarımlar kullanılmaktadır. Ayrıca sahip olduğumuz CE ve ISO belgelerimiz ile tüm ürünlerimizde aynı kalite ve standardı kullanmaktayız.

Çift kiriş ex-proof vinçlerimiz uzaktan kumanda sistemleri ile kontrol edilebilmektedir. Çift kiriş ex-proof vinçlerimiz de kullandığımız, vinçlerimize özel olarak ürettiğimiz motor ve redüktör elemanları sayesinde yumuşak kalkış ve duruş sağlanmaktadır.

İmalatını yaptığımız tüm çift kiriş ex-proof vinçlerimiz kullanım alanına göre dizayn edilmektedir. Çift kiriş ex-proof vinçlerimizde çalışma şartları baz alınarak özel astar ve boya uygulamaları yapmakta ve korozyona karşı Dünya standartlarında önlemler almaktayız.