Arabalı Vinç Sistemleri İmalatı

Wimac Vinç Sistemleri olarak arabalı vinç sistemlerimiz ile yüklerin kolaylıkla ve güvenli bir şekilde taşınması ve kaldırılmasında sizlere yardımcı olmaktayız. Wimac Vinç Sistemleri olarak çalışma alanına göre kolayca montajı yapılan ve kolaylıkla kullanılan arabalı vinçlerimiz ile en zorlu şartlarda bile yüksek performans alabilirsiniz.

İmalatını yaptığımız tüm arabalı vinçlerimizde FEM, DIN ve ISO normlarına uygun tasarımlar kullanılmaktadır. Ayrıca sahip olduğumuz CE ve ISO belgelerimiz ile tüm ürünlerimizde aynı kalite ve standardı kullanmaktayız.

Arabalı vinçlerimiz uzakta kumanda sistemleri ile kontrol edilebilmektedir. Ayrıca arabalı vinçlerimiz de kullandığımız, vinçlerimize özel olarak ürettiğimiz motor ve redüktör elemanları sayesinde yumuşak kalkış ve duruş sağlanmaktadır.

Özellikle galvanizhaneler ve hammaddehaneler de yüksek performans sağlamakta ve tercih edilmektedir. İmalatını yaptığımız tüm arabalı vinçlerimiz kullanım alanına göre dizayn edilmektedir. Arabalı vinçlerimiz de çalışma şartları baz alınarak özel astar ve boya uygulamaları yapmakta ve korozyona karşı Dünya standartlarında önlemler almaktayız.