Alçak Tavan Vinç Sistemleri İmalatı

Wimac Vinç Sistemleri olarak alçak tavan vinç sistemlerimiz ile yüksek tonajlı yüklerin kolaylıkla ve güvenli bir şekilde taşınması ve kaldırılmasında sizlere yardımcı olmaktayız. Wimac Vinç Sistemleri olarak kaldırma grubu kirişler üzerinde bulunan ve iki kiriş arasına kurulan alçak tavan vinçlerimiz ile en zorlu şartlarda bile yüksek performans alabilirsiniz.

İmalatını yaptığımız tüm alçak tavan vinçlerimiz de FEM, DIN ve ISO normlarına uygun tasarımlar kullanılmaktadır. Ayrıca sahip olduğumuz CE ve ISO belgelerimiz ile tüm ürünlerimizde aynı kalite ve standardı kullanmaktayız. Alçak tavan vinçlerimiz sayesinde iş yerinizde en yüksek kaldırma mesafesi sağlanmaktadır.

Alçak tavan vinçlerimiz uzakta kumanda sistemleri ve kabinden kontrol sistemleri ile kontrol edilebilmektedir. Ayrıca alçak tavan vinçlerimiz de kullandığımız, vinçlere özel olarak ürettiğimiz motor ve redüktör elemanları sayesinde yumuşak kalkış ve duruş sağlanmaktadır.

Alçak tavan vinçlerimiz genellikle kapalı alanlarda kullanılmaktadır. Ayrıca isteğe bağlı olarak açık alanlarda da kullanımı sağlanabilmektedir. Özellikle farbrikalarda ve imalathaneler gibi alanlarda tercih edilmekte ve portal vinçlere oranla daha yüksek noktaya yüklerin kaldırılması sağlanmaktadır. Ayrıca isteğe özel olarak kirişler üzerine birden fazla kaldırma elemanları eklenebildiği gibi aynı ray üzerinde birden çok gezer köprülü vinçte kullanılabilmektedir.

İmalatını yaptığımız tüm alçak tavan vinçlerimiz kullanım alanına göre dizayn edilmekte ve kullanım alanlarına göre izleme sistemleri, ışık ve siren uyarı sistemleri gibi opsiyonlar kullanılabilmektedir.

Alçak tavan vinçlerimizde çalışma şartları baz alınarak özel astar ve boya uygulamaları yapmakta ve korozyona karşı Dünya standartlarında önlemler almaktayız. Tüm vinçlerimiz de vinç bakım platformlarını uygulamakta böylece bakım ve montaj kolaylığı sağlamaktayız.